G-Summit

G-Summit Türkiye

28 Mayıs 2015

Genesys, yüzlerce müşteri hizmetleri uzmanını, bu alandaki vizyonerleri ve düşünce liderlerini en güncel ve en iyi uygulama ve yenilikleri paylaşmak üzere sektörün müşteri deneyimine odaklanan en kapsamlı etkinliği olan G-Summit Türkiye'de bir araya getiriyor.

Bu yılki etkinliğin teması olan ‘Mükemmel Müşteri Yolculuğu’ kapsamında, Genesys’in getirmiş olduğu yenilikler sayesinde iletişim merkezinden arka ofise kadar her alanda müşteri deneyimi teknolojilerinin nasıl kolayca uygulanabildiği aktarılacak ve müşteri deneyimlerinin yönetilmesine ilişkin uzmanlık, bilgi ve perspektifler paylaşılacaktır. Bunlara ilave olarak etkinlik sırasında müşteri deneyimi alanında farklı sektörlerden katılım gösterecek liderler ve konuşmacılar ile sohbetler, sunumlar ve görüşmeler gerçekleştirilecektir.

G-Summit Türkiye, 28 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Bosphorus'ta gerçekleştirilecektir. Etkinlikte Genesys’in Türkiye ile Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki mevcut müşterilerini, bu alanda arayışı olan kurumları ve iş ortaklarını ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. 

Düşünce Liderleri ve Sektörün Uzmanları

G-Summit Türkiye’de, Genesys ve iş ortaklarımız bölgemizdeki fikir liderlerini, sektör uzmanlarını ve katılımcıları benzersiz bir tanışma, öğrenme ve paylaşım deneyimi için bir araya getirecektir. Programda Genesys Ürün ve Çözümler Başkan Yardımcısı Scott Kolman'ın ve EMEA bölgesinde satıştan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Turner’ın açılış konuşmasının ardından Genesys ile değerli müşteri ve iş ortaklarımızdan özel konuşmacılar yer alacaktır. Etkinliğin açılış panelinin moderatörlüğünü Webrazzi kurucusu ve CEO’su Arda Kutsal yapacak, panelde Microsoft Türkiye CEO'su Tamer ÖzmenSahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ve ING Bank COO’su Görkem Köseoğlu konuşmacı konuklarımız olarak yer alacaklardır.

Neden Katılmalısınız?

G-Summit katılımcıları tek ve entegre bir müşteri deneyimi platformuna geçiş sayesinde elde edecekleri fırsat ve faydalar hakkında bilgi alacaklardır. G-Summit sırasında ayrıca her büyüklükteki şirketin tüm müşteri temas noktalarını, kanallarını ve etkileşimlerini nasıl daha etkin bir şekilde bütünleştirebileceklerini ve aynı zamanda müşteri temsilcileri ve çalışanlarının üretkenlik ve memnuniyetlerini nasıl artırabileceklerini de ele alacağız.

Hemen Kayıt Olun!

Bir müşteri deneyimi uzmanı ve sektör lideri olarak Müşteri Deneyiminizi geliştirmek amacıyla diğer Genesys müşterileri, iş ortakları, Genesys'in üst düzey yöneticileri ve çözüm uzmanları ile bir araya gelme, paylaşımlarda bulunma, bilgi alma ve yeni stratejiler ile taktikler geliştirmeye yönelik etkileşimde bulunma fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz. Lütfen G-Summit Türkiye’ye sayfadaki kısa formu doldurarak kayıt olun. 28 Mayıs Perşembe günü Four Seasons Bosphorus’ta görüşmek üzere!

, 28 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek olan G-Summit Türkiye etkinliğine kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu tarihte sizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Birazdan kaydınızı aldığımıza dair, etkinliğin içeriği, gündemi ve konuşmacılarını da içeren resmi bir e-posta konfirmasyonu alacaksınız. Etkinlikle ilgili en güncel bilgiyi almak için bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu arada sorularınız olursa bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Outlook takviminize kaydedin

  28 May 2015
Time Session Speakers
08:30-09:30 Breakfast & Registration  
09:30-09:45 Welcome Murat Tipi, Country Manager, Genesys
Mark Turner, Senior Vice President, EMEA
09:45-10:15 Next Gen CX Scott Kolman, Vice President of Product & Solutions
10:15-10:45 Panel: Delivering the ultimate customer experience Arda Kutsal, Founder, Webrazzi
Tamer Özmen, CEO, Microsoft Turkey
Burak Ertaş, CEO, Sahibinden.com
Görkem Köseoğlu, COO, ING Bank
10:45-11:15 Digital Transformation is a Journey, not a Destination Richard McCrossan, Strategic Business Director, Digital Channels, EMEA
11:15-11:45 Coffee Break
11:45-12:00 Bringing the Customer Journey to Life: Part 1 Atalay Aktaş, Regional Marketing Manager, Turkey & Middle East
12:00-12:20 Do not Leave Customer Experience at the Doorstep of Your Branch Office Guillaume Calot, Strategic Business Director, Global
12:20-12:40 Microsoft Keynote: Modern Workplace Çiğdem Kayalı, Office Business Group Lead, Microsoft Turkey
12:40-13:20 Leading companies share their CX journeys Murat Tipi, Country Manager, Genesys
SYS Keynote: Ertuğrul Çam, Applications & Development Director, Assistt
Asseco Keynote: Kadriye Bozacı, Contact Center Manager, Halkbank
NCR Keynote: Bülent Parlakol, VP, IT Direct Banking Applications, Akbank
13:20-14:20 Lunch
14:20-14:35 Bringing the Customer Journey to Life: Part 2 Atalay Aktaş, Regional Marketing Manager, Turkey & Middle East
14:35-15:10 CX Enabling the Back Office Tibor Vaas, Strategic Solutions Director, Global
15:10-15:55 Partners sharing their experiences Atalay Aktaş, Regional Marketing Manager, Turkey & Middle East
IBM Keynote: Ebru Binboğa, Commerce Country Leader, IBM Turkey
IST Keynote: Norman Liu, Marketing Director
Jabra Keynote: Meriç Ayçin, CIO, CMC Turkey
Deniz Babuçoğlu, Sales Manager, Jabra Turkey
15:55-16:20 Coffee Break
16:20-16:40 Bringing the Customer Journey to Life: Part 3 Atalay Aktaş, Regional Marketing Manager, Turkey & Middle East
16:40-17:05 Q&A Scott Kolman, Vice President of Product & Solutions
Mark Turner, Senior Vice President, EMEA
Martin Veselka, VP, ECEMEA
Murat Soeguet, Sales Director, CIS & CEE
17:05-17:20 Wrap up of Day  Murat Tipi, Country Manager, Genesys
17:20-17:30 Prize Drawing Atalay Aktaş, Regional Marketing Manager, Turkey & Middle East
17:30-19:00 Networking & Cocktail
19:00-22:00 Dinner & Attendee Party

Touch on the day to expand or collapse

Four Seasons Bosphorus Hotel

Çırağan Cad. No. 28 34349 Beşiktaş Istanbul


http://www.fourseasons.com/bosphorus/
Tel: +90 (212) 381 40 00 (rezervasyon için)
Fax: +90 (212) 381 40 10
İletişim 

Platin Sponsorlar

 


Yemek Sponsoru
Genesys’in Gold Sertifikalı İş Ortağı olan SİSTAŞ, Türkiye’nin telekomünikasyon ve müşteri hizmetleri alanında önde gelen çözüm sağlayıcı firmalarından biridir. 1991 yılından bu yana SİSTAŞ, kamu ve eğitim kurumlarına, otellere, bankalara, ulaşım sektörüne, büyük çok uluslu şirketlere çözüm sağlamaktadır. Müşterilerine, telekomünikasyon danışmanlığı ile başlangıç noktasından son aşamasına kadar entegre projeler yürütmekte ve satış sonrası hizmetleri vermektedir. SİSTAŞ; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya’daki ofislerinden, çağrı merkezi, CRM, tümleşik iletişim ve veri ağları, IP Telefon uygulamaları, Video iletişim ve analitik çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli telekomünikasyon çözümleri sunmaktadır.

Altın Sponsorlar

 
Yaka İpi Sponsorları


Kahve Arası Sponsoru 


Encore Bilişim olarak 2004 yılından bu yana ülkemizin önde gelen perakende firmalarına bilişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.  Mağaza otomasyonu çözümleri konusunda global teknoloji lideri NCR Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.’nin Türkiye’deki satış ve iş geliştirme faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Self-servis ve Full-servis yazar kasa, Kiosk ve ERP yazılımlarının yanı sıra, ileri mağazacılık çözümleri, Dijital Pazarlama yazılımları ile ürün ve hizmetlerimizi çeşitlendirdik. 2014 yılında Genesys Customer Experience yazılımlarını da (Mobile, Web, Social Engagement ve Mobile Marketing) çözümlerimizin arasına ekledik. Online ve offline dünyaların bütünleşik platformda çalışabilmesiyle günümüzün “Omni-Channel” perakende ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı yazılım ve donanım portföyüne sahip hale geldik. Geniş ve deneyimli profesyonel hizmet ekibimizle de danışmanlık, kuruluş ve destek hizmetlerini sağlamaktayız.

Gümüş Sponsorlar

 

 Bronz Sponsorlar

Konuşmacılar

Scott Kolman

Vice President of Product & Solutions

Mark Turner

Senior Vice President,
Europe, Middle East & Africa


Arda Kutsal

Founder, Webrazzi
 


Martin Veselka

Vice President of ECEMEA 


Tamer Özmen

CEO, Microsoft Turkey 
 


Çiğdem Kayalı

Office Marketing Group Manager,
Microsoft Turkey
 


Burak Ertaş

CEO, Sahibinden.com


Görkem Köseoğlu

COO, ING Bank


Murat Soeguet

Sales Director, CIS & CEE
 


Ertuğrul Çam

Applications & Development Director, Assistt


Bülent Parlakol

VP, IT Direct Banking Applications 


Kadriye Bozacı

Contact Center Manager, Halkbank


Murat Tipi
 

Country Manager


Rutger Wilschut

VP, Business Solutions & Consulting, EMEA


Ebru Binboğa
 

Commerce Country Leader, IBM Turkey


Norman Liu

Marketing Director, IST Networks


Meriç Ayçin

CIO, CMC Turkey


Deniz_Babucoglu.jpg

Sales Manager, Jabra


Tibor Vass

Strategic Solutions Director, Global 


Guillaume Calot

Strategic Business Director, Global


Richard McCrossan

VP Digital Channels, EMEA


Atalay Aktaş

Regional Marketing Manager, Turkey & Middle EastEnda Kesim

Sales Manager


Bilge Yılmaz

Solution Engineer


Polat Ayerden

Sales Manager


Berktan Bestel

Solution Engineer

Etkinlik Sorumlusu:

Atalay Aktaş
M: +90 533 689 5994
E: atalay.aktas@genesys.com


English       

 

 

 

 
 
 

FOLLOW US


Copyright ©2015 Genesys. 2001 Junipero Serra Blvd., Daly City, CA 94014 All Rights reserved. Genesys and the Genesys logo are registered trademarks of Genesys. All other company names and logos may be registered trademarks or trademarks of their respective companies.